1. ראשי
  2. הובלות
  3. הובלה בתפזורת

הובלה בתפזורת


מה היתרונות של תפזורת במהלך שינוע ומה אפשר להוביל ככה? כיצד שומרים על בטיחות במהלך השינוע? מי מוביל תפזורת?

הובלה יעילה נמדדת במשך הזמן שעובר מרגע תחילת הפעולה ועד לסיום הפרויקט. עם זאת, יש לקחת בחשבון גם את מצב התכולה ואת סוג הטעינה והפריקה. בחלק מהמקרים, הדרך הנכונה לבצע הובלה תהיה להשתמש בתפזורת. כמו כן, יש לוודא שהגורם שלוקח אחריות על ההובלה מנוסה בטיפול בתפזורת ויודע כיצד לשנע אותה ממקום למקום.


הובלה מקצועית גם לתפזורת

דוד נחום – שינוע ותברואה בע”מ מתמחה בשירותי הובלות, פינוי פסולת ושינוע ומזמינה אותך להצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים. נשמח לעמוד לרשותך!


מאפיינים של הובלה בתפזורת

סוגים רבים של מטענים מתאימים להובלה ללא אריזה, או במילים אחרות – בתפזורת. מטענים אלו כוללים למשל תבואות, בלילים, פחם, עפרת ועוד והמאפיין המשותף לכולם הוא הנוחות שמלווה את הטיפול בתפזורת לעומת האריזה.

כמו כן, הובלה כזו עשויה להקל על הטעינה והפריקה והיא מצמצמת הוצאות אריזה עבור קבלנים, חקלאים, מפעלים תעשייתיים, בתי מלון ועוד. אם בוחרים להוביל את הציוד ואת התכולה בתפזורת, צריך להתאים למשימה את כלי השינוע הנכונים ולהקפיד על סטנדרטים מחמירים של בקרת איכות.


בטיחות במהלך הובלה

בעת ביצוע הובלה בתפזורת מקפידים על כללי בטיחות מחמירים. מטרת כללי הבטיחות היא למנוע מצב שבו הציוד שאותו בוחרים להוביל מתפזר בתוך המכולה או המשאית, או לא מגיע ליעדו במלואו. בשביל זה, מה שצריך לעשות הוא לדאוג לזווית התנוחה ולהתייחס לתכונות הביולוגיות של החומר.

זווית התנוחה מוגדרת כזווית שאליה התפזורת מגיעה אחרי שמערימים אותה על המשאית. במקביל, התכונות הביולוגיות חשובות כאשר מובילים גרעיני תבואות או למעשה בכל סוג של חומר חי, נושם וצומח.


כאן בשביל ההובלה שלך

נציגי דוד נחום – שינוע ותברואה בע”מ ישמחו לספק לך פרטים נוספים על שירותי שינוע ופתרונות הובלה. אנו מכירים מקרוב את התחום ויש לנו ניסיון משמעותי בעבודה מול קהל יעד מגוון. מבחינתך, הדרך להובלה בתפזורת מתחילה בהשארת פרטים באתר וביצירת קשר עם אנשי המקצוע שלנו.
מחפשים שירותי הובלות רמס"ע, פינוי פסולת, מחזור חומר אורגני והפיכתו לקומפוסט?

08-6669473

השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.


אהבתם? שתפו אותנו

logo בניית אתרים