הטמנת פסולת

 

פינוי פסולת בניין

הנושא של טיפול ופינוי בפסולת בניה הינו חשוב והוא ידוע כאחד הנושאים המרכזים העומדים בראש סדר העדיפות של המשרד לאיכות הסביבה. בישראל ישנה תנופת בנייה הנמצאת כל הזמן במגמת עלייה ולכן מצטברים מדי שנה אלפי טונות של פסולת בנייה. הטמנת פסולת בניין במקומות המיועדים לכך הינה חשובה ביותר, מכיוון שמדובר בפסולת יבשה המזיקה מאוד לסביבה. אי פינוי הפסולת בזמן הנכון למקום הנכון גורם נזקים ברמה הכלכלית, ועלול ליצור נזקים חמורים כמו זיהום אוויר, זיהום עתודות טבע וקרקע ואף זיהום מי תהום.

 

מדוע חשוב לפנות פסולת בנייה בצורה נכונה?

באירופה למשל מצליחים מדי שנה למחזר למעלה מ – 90 אחוז מפסולת הבניה ואילו בישראל שיעור המחזור של פסולת בניין הוא נמוך באופן משמעותי. באירופה ישנם מפעלים גדולים ורווחיים העוסקים במחזור של פסולת בניין על ידי גריסה, וכך מחזירים חלק ניכר מהפסולת כחומרי גלם לשימושים שונים בענפי הבנייה והתעשייה השונים. במדינת ישראל ישנם אתרים מיוחדים בהם ניתן לבצע הטמנת פסולת, אולם כפי שניתן לראות בנוף הישראלי ישנם יותר מדי אתרי פסולת בניין פיראטים הפוגעים בנוף ובסביבה. גם בתחום של מחזור פסולת בנייה יש לנו עוד דרך ארוכה על מנת להיות כמו מדינות מערביות מתקדמות.

הטמנת פסולת

טיפול בפסולת בניין הכרחי גם לצורך שמירה על נוף הישראלי, אך גם בשמירה על בריאות הטבע והציבור. לכן חשוב לבצע עבודות של פינוי פסולת בניין עם חברות המתמחות בכך. אומנם זה מצריך התארגנות ולוגיסטיקה ותקציב בדרך כלל, אך זהו הפתרון הנכון והיעיל ביותר. תיקון הנזקים מפינוי פסולת בנייה בצורה לא חוקית, עולים הרבה יותר, וחלק מהנזק אינו ניתן לתיקון כלל.

חברת דוד נחום מתמחה בפינוי ושינוע של פסולת בנייה. כשאתם עובדים חברה מנוסה ואמינה כמו חברת דוד נחום, אתם יודעים שהפסולת שלכם בידיים טובות והיא תגיע למקום הנכון. הנכם מוזמנים להיכנס אל אתר האינטרנט של החברה ולהתרשם ממגוון הפתרונות והאפשרויות. לחצו כאן לסקירת כלל המוצרים והשירותים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 052-8886287


צור קשר

    כתובת : מוטי קינד 10, רחובות