מחזור פסולת ואשפה

 

מחזור פסולת ואשפה – שומרים על הסביבה

הטכנולוגיה הקיימת בתחום המחזור מאפשרת למחזר חומרים רבים ומגוונים, ולכן נושא החשיבות של מיחזור חומרים כיום גדול וחשוב הרבה יותר מבעבר. כיום ישנם יותר פחים מיועדים למחזור ביותר יישובים ברחבי הארץ, וישנה גם יותר מודעות של האזרחים למיון נכון של אשפה וזריקתה אל הפח הנכון. מיון מוקדם זה של האשפה הביתית מסייע רבות לביצוע מדויק של מיחזור פסולת. לכל חומר ישנו תהליך מחזור שונה, ועיקר המחזור כיום מתרכז במחזור של פלסטיק, זכוכית, מתכות, נייר/קרטון, ופסולת אורגנית. בחלק מהיישובים בארץ ניתן למצוא אף עמדות המיועדות לפינוי של סוללות, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה. חומרי הגלם המגיעים למפעל המחזור עוברים מיון וטיפול שונה, על מנת שיהיה ניתן להשתמש בהם שוב.

דברו איתנו

052-8886287phoneבמיילpencil

מגוון חומרי גלם המתאימים למחזור

כיום ישנם מפעלי מתקדמים המתמחים בביצוע מיחזור אשפה. מפעלים אלו מסוגלים למיין כמות גדולה של חומרי גלם בעזרת סורקים אופטיים ושואבי ענק שאוספים כל חומר גלם בשקיות גדולות ונפרדות. חומרי הגלם עוברים לעיתים תהליך ניקוי ודחיסה, ולאחר מכן חוזרים אל המפעלים השונים לניקוי, התכה ושימוש מחדש. לא כל חומרי הגלם שמוינו בארץ עוברים מחזור וייצור מחדש כאן, זכוכית לדוגמה לאחר מיון שטיפה וגריסה, יוצאת מהארץ במכולות, למפעלי מחזור באירופה. מפעלים גדולים אלו ממיינים את הזכוכיות לפי צבעים, והיא מותכת לחומר גלם חדש לייצור בקבוקים וצנצנות.

 

מחזור פסולת

 

מחזור פסולת הפך לנושא חשוב ומוכר ורבים ממשקי הבית בישראל משתדלים להתאמץ ולתרום זמן ומשאבים על מנת למחזר ולהפוך את ישראל למעצמה גם בתחום זה. מדינת ישראל היא קטנה ואין לה עודף של אדמות ולכן נושא המחזור והטמנת אשפה בארצנו, הופך למשימה עוד יותר חשובה ולאומית. דוד נחום הינה חברה המתמחה באיסוף ושינוע של פסולת מכל סוג. מומחי החברה מספקים פתרונות לכל סוגיה בה נדרש איסוף, פינוי ושינוע מקצועיים של פסולת. הנכם מוזמנים להיכנס אל אתר האינטרנט של החברה ולהתרשם ממגוון הפתרונות והאפשרויות. לחצו כאן לסקירת כלל המוצרים והשירותים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 052-8886287


צור קשר

    כתובת : מוטי קינד 10, רחובות