מכולה לפינוי פסולת מחירים

מכולה לפינוי פסולת במחירים אטרקטיביים

חברת דוד נחום שינוע ותברואה בע"מ נמנית על המובילות בישראל בתחום המחזור והטיפול בפסולת. חברתנו עוסקת בפיתוח ויישום מגוום פתרונות לשיפור ושימור איכות הסביבה, וזאת באמצעות הקטנת נפחי הפסולת המועברת להטמנה, והגדלה של כמות הפסולות המועברת למחזור.

עבודתנו מבוססת על צי משאיות, עובדים מנוסים וחרוצים, וכן אמצעי אצירה בדמות מכולות רמסע. מדובר במכולות הניתנות להעמסה באופן פשוט וקל על גבי המשאיות, העברת הפסולת לאתר ההטמנה או המחזור, ולאחר מכן השבת המכולה ללקוח. אנו מספקים ללקוחותינו מכולה לפינוי פסולת במחירים הוגנים, תחרותיים ואטרקטיביים, וכן מספקים ייעוץ וליווי שוטף בבחירת אמצעי האצירה וגישת הפינוי המתאימה ביותר לצרכיהם.

 

מי צריך מכולה לפינוי פסולת

מכולה לפינוי פסולת משמשת גורמים רבים ומגוונים במשק. כך למשל, מדובר בכלי אצירה חיוני ושכיח באתרי בנייה שונים, בין אם מדובר בפרויקט מגורים גדול או בשיפוץ כללי של בית או דירה. במקרה זה, המכולה חיונית לאצירת פסולת שמקורה בעבודות הבניין עצמן ולעיתים גם פסולת אורגנית שמקורה בבית המשופץ. כמו כן, מכולות לפינוי פולת נפוצות מאוד בקרב המגזר החקלאי. בדומה לאתרי בנייה, לא מדובר במכולות קבועות העומדות לאורך כל השנה ליד השדה או החממה, אלא נדרשות לצרכים נקודתיים באופן זמני, למשל עם סיום הקטיף כאשר גוזמים את הצמחים כהכנה לעונה הבאה.

כמו כן, מכולות לפינוי פסולות הינן נפוצות מאוד במגזר התעשייתי במפעלים מסוגים שונים. כאן תפקידה של המכולה הוא לאצור פסולת שמקורה יכול להיות בתהליכי ייצור במפעל, אריזות של חומרי גלם, ניילונים, משטחי עץ וכדומה. גם במגזר העסקי יש צורך לא פעם במכולה לפינוי פסולת, למשל עבור מרכזים מסחריים שבהם נצברות כמויות יחסית גדולות של פסולת, וכן בחברות ועסקים גדולים ממגזרים מסוימים.

על לקוחות חברתנו נמנים גורמים ממגוון רחב של מגזרי המשק הישראלי, ביניהם חקלאים, בתי דפוס, מפעלים, מתקני התפלה, רשתות מזון, קבלנים גדולים, ועוד. כאמור, אנו מציעים עבור מכולה לפינוי פסולת מחירים אטרקטיביים, המשתנים בהתאם לגודלה של המכולה הנדרשת. כמו כן, אנו מציעים מחירים תחרותיים והוגנים עבור שירותי פינוי הפסולת, ועבור אמצעים נוספים ומיוחדים כמו שרוולי פינוי פסולת.

לחברתנו ניסיון רב שנים בכל הקשור לאיסוף ופינוי פסולת, ואנו נשמח לייעץ גם לכם לגבי הפתרונות המתאימים ביותר לצרכיכם, תוך התחשבות בסוגיות חוקיות, סביבתיות, תפעוליות וכמובן גם בשאלת העלויות. למידע נוסף בנושא ולקבלת הצעת מחיר הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון 072-3940819.


צור קשר

    כתובת : מוטי קינד 10, רחובות