מכולה פסולת בניין

מכולה לפינוי פסולת בניין

חברת דוד נחום שינוע ותברואה בע"מ עוסקת מזה שנים בשירותי פינוי פסולת מכל הסוגים, לרבות פסולת חקלאית, יבשה, רטובה, פינוי גזם, בוצה, פסולת אורגנית ופינוי עצים. זאת עבור קשת רחבה של מפעלים, מוסדות, חברות ועסקים, כאשר אחד מתחומי עיסוקנו העיקריים הינו פינוי פסולת בניין לקבלנים ושיפוצניקים. על לקוחותינו נמנים לקוחות מכל המגזרים, ביניהם גופים גדולים ומוכרים כגון פרץ בוני הנגב, עבורם אנו מספקים שורה ארוכה של אמצעים לפינוי ושינוע פסולת – בדגש על מכולות.

פינוי פסולת באתרי בנייה

מכולות פסולת בניין הינן אמצעי נפוץ וחיוני לאצירת הפסולת הרבה הנצברת באתרים כאלו, בין אם מדובר בשיפוץ כללי הכולל שבירת קירות, רצפות, פרקטים וכדומה, ובין אם מדובר בפרויקט בנייה מאפס. באתרים אלו נצברים חומרים מגוונים כגון קורות מתכת, מלט, עפר, בטון, גבס, עצים, קרטונים, ניירות, אריזות ניילון ועוד, אשר על הקבלן לדאוג לאיסופם הנאות ולשינועם לאתרי פסולת מורשים – בין אם למחזור או להטמנה. לאיסוף ושינוע הפסולת באופן מסודר יש חשיבות רבה מכמה היבטים. ראשית, האיסוף אל מכולה לפסולת בניין יותר סדר וארגון באתר, מייצר סביבת עבודה נוחה ובטוחה יותר, ומשפיע על האווירה וההתנהלות במקום ללא עיכובים ותקלות מיותרות.

שנית, מכולת פינוי פסולת בניין מונעת תסבוכות מול גורמים אחרים, כגון אנשים המתגוררים באזור העלולים לסבול ולהתלונן על הלכלוך שהאתר מייצר, וכמובן גם הרשות המקומית ורשויות האכיפה והחוק. למעשה, זוהי חובה על פי חוק ובאחריות הקבלן להתקשר עם אתר פסולת בעל הרשאה לכך מהמשרד להגנת הסביבה, תוך שהוא מצהיר בכתב על כמויות הפסולת שצפויה להתפנות אל האתר. ללא אישור התקשרות כזה בכלל לא ניתן לקבל טופס 4.

שלישית, הרעיון העומד מאחורי מכולה לפינוי פסולת בניין הוא כמובן השמירה על איכות הסביבה. כפי שאמרנו, באתר מצטברים חומרים רבים, החל בקופסאות פח, דרך חוטי חשמל ועד לפסולת אורגנית בעת שיפו של בית קיים. חומרים אלו ונוספים עלולים ליצור זיהום סביבתי הפוגע בכולנו, ויש להפרידם בהתאם להנחיות המשרד להגנת הסביבה. מכולת פסולת בניין המוצבת באזור ייעודי באתר, הינה עמידה בפני פגעי מזג אוויר, אטומה לדליפות, חזקה ומאסיבית, ויכולה להכיל כמויות גדולות של פסולת – בהתאם להפרדה המבוצעת באתר.

סיבה רביעית שגם היא חשובה מאוד, קשורה אל הסנקציות העלולות להיות מופעלות כנגד מי שאינו אוצר כהלכה ואינו מפנה עם גורם מוסמך כחברתנו את הפסולת לאתר מורשה. הסנקציות עשויות לכלול צווים המקפיאים את העבודה במקום עד לטיפול במפגע ושינוי ההתנהלות, קנסות ההולכים ומצטברים לסכומים משמעותיים, ולעיתים אף תביעה פלילית.

למידע נוסף בנושא ולקבלת הצעת מחיר עבור מכולות פסולת בניין ושירותי פינוי, הנכם מוזמנים להתקשר אל חברתנו בטלפון 072-3940819.


צור קשר

    כתובת : מוטי קינד 10, רחובות