מכולות לפינוי אשפה

מכולות פינוי אשפה – לשמור על סביבה נקייה

משקי הבית בישראל מייצרים מדי יום אלפי טונות של אשפה מדי יום. כולנו מודעים להשלכות המידיות וארוכות הטווח של נושא פינוי האשפה. זהו נושא שקרוב אל כולנו ומשפיע על איכות החיים שלנו והבריאות שלנו באופן ישיר. בטווח הקרוב לנושא פינוי האשפה ישנו קשר ישיר על מצב ההיגיינה והאסתטיקה בסביבה הקרובה אלינו. רובנו מכירים את המצב בו הדיירים והשכנים אינם שומרים על הניקיון בפחי האשפה והפחים עולים על גדותם. מצב זה יוצר מפגעים תברואתיים, וישנו ריח לא נעים באזור הפחים. כמובן שמצב זה אינו תקין ואינו בריא, ועלול למשוך חיידקים ומזיקים שיסכנו את הבריאות שלנו. בטווח הארוך לנושא של פינוי אשפה השפעות מרחיקות לכת בהשפעתם על הסביבה הגלובלית.

היכן ניתן להשיג מכולות לפינוי אשפה?

נושא פינוי האשפה הוא חלק משמעותי ביותר וחשוב כחלק משמירה על סביבה נקייה, דבר זה נכון גם ברחובות העיר וגם בשמורות הטבע. לאחר שהאשפה כבר נאספת, עלינו למיין אותה ולמחזר את מה שניתן למחזר, ומה שלא עובר להטמנה, כך שהנזק לסביבה יהיה מינימלי. נושא המחזור הינו חשוב ביותר ואכן את רוב האשפה ניתן למחזר כיום. על מנת לשמור על איכות חיים גבוהה ולצמצם את המפגעים לסביבה ולחיות, חשוב לחנך את האזרחים כך שתהיה מודעות גבוהה לנושא.

מכולות לפינוי אשפה

על מנת לשמור על איכות חיים ברמה גבוהה ישנם פחים המוצבים בכל בניין, רחוב בית ושמורת טבע אליה מגיעים מבקרים. ביישובים בהם ישנה מודעות גבוהה לשמירה על הסביבה ישנם פחים מיוחדים למחזור של פסולת מסוגים שונים ושם גם מוצבים מכולות לפינוי אשפה. גם באתרי בניה בהם ישנם פרויקטים מיוחדים ישנה התארגנות מראש, ודואגים להזמין מבעוד מועד מכולות לפינוי פסולת.

חברת דוד נחום מתמחה בתחום שינוע ופינוי פסולת, מומחי החברה ישמחו לתת לכם שירות וייעוץ, בבחירת המכולה המתאימה לפינוי הפסולת שברשותכם. הנכם מוזמנים להיכנס אל אתר האינטרנט של החברה ולהתרשם ממגוון הפתרונות והאפשרויות. לחצו כאן לסקירת כלל המוצרים והשירותים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 052-8886287


צור קשר

    כתובת : מוטי קינד 10, רחובות