מכולת אשפה

מכולת אשפה – פתרון יעיל לשמירה על הניקיון והסביבה

אחד היעדים המרכזיים ביותר של המשרד להגנת הסביבה הינו להגביר את החינוך והאכיפה בנושא של שמירה על הסביבה והניקיון. פתרון ההטמנה נשמע יעיל ונוח, אך הדבר הוא לא פשוט מכיוון שהוא מצריך אתרים מיוחדים להטמנה. מלבד העובדה שאתרים להטמנת אשפה תופסים מקום רב, הם מצריכים זמן רב לתהליך של  פירוק איטי שלוקח שנים ואף דורות. בנוסף הזבל עלול לגרום לזיהום אוויר, לזיהום הקרקע ואף לזיהום של מי התהום שלנו. לכן השאיפה היא למחזר יותר אשפה ולהטמין מה שפחות אשפה.

כיצד לוודא שהפסולת תגיע למקום הנכון?

על מנת שהפסולת תגיע למקום הנכון ותסייע לשמור על הסביבה חשוב לעבוד מול חברות המתמחות בתחום פינוי, ושינוע פסלות. חברת דוד נחום למשל קיימת כבר זמן רב והספיקה לצבור מוניטין במאות פרויקטים. כל פרויקט של בנייה או הקמה מצריך התארגנות ולוגיסטיקה על מנת לאפשר את התקדמותו. בכל פרויקט כזה יש ליצור קשר עם חברה המתמחה בנושא איסוף ופינוי אשפה כדי לאתר מכולת אשפה מתאימה לכל סוג של אשפה המסייעת בפינוי מקצועי ויעיל. כל מנהל פרויקט חייב להיות אחראי ולבחור חברה מקצועית, כך שידע שהוא משאיר את הפסולת בידיים טובות ומקצועיות.

מכולת אשפה

פינוי אשפה על ידי גורמים שאינם מקצועיים ומוסמכים עלול להוביל לנזק משמעותי לסביבה ולבעלי החיים. במקרים מסוימים פינוי אשפה שלא כחוק עושים לגרום לזיהום של אוויר, אדמות ואף לזיהום של מי השתייה שלנו. לכן ישנה חשיבות רבה ביצירת קשר עם חברה בעלת אישורים מתאימים של המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות. אתרי בנייה, מפעלים ומוסדות שונים מייצרים פסולת שונה, לכן חשוב עוד יותר לבחור חברה מקצועית שתדע להתאים עבורכם מיכל איסוף לכל סוג פסולת. חברה מקצועית ומנוסה תדע להתאים עבורכם שינוע על פי כמות הפסלות שאתם מייצרים ועל פי הסוג שלה.

חברת דוד נחום עוסקת במתן שירות לפינוי ושינוע פסולת מכל סוג. הנכם מוזמנים להיכנס אל אתר האינטרנט של החברה ולהתרשם ממגוון הפתרונות והאפשרויות. לחצו כאן לסקירת כלל המוצרים והשירותים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 052-8886287


צור קשר

    כתובת : מוטי קינד 10, רחובות