מכולת פינוי פסולת בניין מחיר

כמה עולה מכולה לפינוי פסולת בניין

מכולה לפינוי פסולת בניין היא אמצעי אצירה שכיח מאוד באתרי הבנייה השונים, מכל סוג פרויקט וסדר גודל. מדובר בפתרון חיוני הנדרש בחוק, לפי על הקבלן לפנות את פסולת הבנייה לאתרים מורשים, שאם לא כן אין אפשרות לקבל טופס 4, ובנוסף – הקבלן עלול למצוא את עצמו בפני סנקציות ותביעות. יחד עם זאת, מכולה לפינוי פסולת כרוכה בעלויות המצטרפות להוצאות הרבות האחרות של פרויקט הבנייה. לכן, אחת השאלות הנפוצות היא כמה עולה מכולה לפינוי פסולת בניין, ומה משפיע על המחיר. בשורות הבאות נביא תשובות לשאלות אלו.

פרמטרים המשפיעים על מחיר המכולה

מחיר מכולה לפינוי פסולת בניין אינו קבוע וזאת ממספר סיבות. ראשית, בתחום איסוף ופינוי הפסולת עובדות מספר חברות שיש להן אישור לכך ממשרד הכלכלה. כל חברה מציעה עבור מכולת פינוי פסולת בניין מחיר שונה בהתאם לשיקוליה. השיקולים יכולים להיות למשל של מוניטין שצברה החברה, של עלויות רגילות ומיוחדות המושתתות עליה, טיב הציוד בו היא משתמשת, אזור הפעילות שלה, עומס העבודה הנוכחי, הצורך בלקוחות חדשים, ועוד.

מעבר לכך, אין על מכולה לפינוי פסולת בניין מחיר קבוע מכיוון שהמכולות עצמן נבדלות זו מזה. לדוגמא, יש הבדלים משמעותיים בגדלי המכולות שיכולים להתחיל ב- 8 קוב ולעלות ל- 20, 32 ואף 40 קוב. ככל שגודל המכולה עולה כך גם המחיר. לכן, לכאורה עדיף להשכיר מכולה יותר קטנה. יחד עם זאת, הדבר תלוי בשיקולים נוספים ובעיקר בכמות הפסולת שמיוצרת באתר הבנייה. מכולה קטנה מדי תביע לכך ששירותי הפינוי יהיו יותר תכופים, דבר הכרוך כמובן בעלויות עבור השינוע. עוד שיקולי שיש להביא חשבון הוא את השטח הפנוי, שכן ייתכן ומכולה גדולה אינה מתאימה לשטח הקטן יחסית, ולכן העדיפות תהיה למשל לשתי מכולות של 16 קוב העומדות בשני מקומות נפרדים, לעומת מכולה אחת של 32 קוב העומדת במקום אחד.

פרמטר נוסף המשפיע על העלויות, הוא כאמור תכיפות הפינוי וכן המרחק שיש לשנע את הפסולת עד לאתר ההטמנה או המחזור, ולאחר מכן החזרת המכולה ללקוח. השינוע עצמו כרוך בהוצאות דלק של החברה, בבלאי הרכב, בשעות העבודה של הנהגים וכדומה, ולכן ככל שהמרחק גדול והתכיפות גדולה, כך העלויות גבוהות יותר. את אלו יש לשקול כאמור אל מול גודל המכולה ומול כמות הפסולת הנוצרת באתר וסוגה, ובכל מקרה יש לעבוד עם חברה שפעילותה מתמקדת באזור הנדרש, ולא בחברה שתיאלץ לשלוח משאיות למרחקים גדולים רק על מנת לעבור אצל הלקוח.

חברתנו מציעה עבור מכולת פסולת בניין מחיר אטרקטיבי ותחרותי. למידע נוסף בנושא ולקבלת הצעת מחיר הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון 072-3940819.

 


צור קשר

    כתובת : מוטי קינד 10, רחובות