עלות לפינוי פסולת בניין

כמה עולה פינוי פסולת בניין

פינוי פסולת בניין הינו שירות נפוץ, נחוץ ונדרש עבור פרויקטי בנייה מסדרי גודל שונים, החל בעבודות בנייה מאפס של בתים, בנייני מגורים ומבנים מסחריים, ועד לשיפוצים המבוצעים בנכסים קיימים. כמו בתחומים רבים אחרים, כדאי לעשות השוואת מחירים לפינוי פסולת בניין על מנת לחסוך בעלויות, אך זאת מבלי להתפשר על טיב השירות והיותו חוקי.

דברו איתנו

052-8886287phoneבמיילpencil

מה כולל פינוי פסולת בניין

לעיתים קרובות פונים אלינו לקוחות ושואלים כמה עולה פינוי פסולת בניין. ראשית אנו מסבירים להם מה כולל השירות. מדובר בשירותי פירוק, פינוי והעמדה של מכולה באתר הבנייה, כאשר במועד שנקבע עם החברה מגיע המשאית ולוקחת אותה לפריקה באתר הטמנה או אתר מחזור מורשה. יש לציין כי רק חברות מורשות לכך מטעם משרד הכלכלה רשאיות לבצע את פינוי פסולת הבניין. שירות זה מאפשר לפתור תחת קורת אחת את כל נושא פינוי הפסולת, החל מאמצעי האצירה עצמם כגון מכולות ודחסנים, דרך שרוולים לפסולת, ועד לשינוע שלה אל האתר המורשה.

 

ממה מושפע המחיר

באופן כללי, עלות פינוי פסולת בניין נקבעת בהתאם להיקף הפרויקט ולפי מחיר למ"ר. מה שמשפיע על המחיר הוא תכיפות הפינוי הנדרשת, מרחק הנסיעה אל אתר המחזור או ההטמנה, והיבטים ייחודיים של הפרויקט. כמו כן, לצד העלות של הפינוי עצמו ישנן העלויות של המכולות, המשתנות בהתאם לגודלה של המכולה. לכך מצטרפים לעיתים אמצעים מיוחדים הנדרשים לטיפול בפסולת של האתר, למשל דחסנים הדוחסים קרטונים, ניירות וכדומה – דבר המקטין את תכיפות הפינוי, או שרוולים המשמשים להעברת פסולת למכולה מקומות גבוהות.

 

השוואת מחירים לפינוי פסולת

חשוב להבין כי כל חברה העוסקת בתחום יכולה להציע עבור פינוי פסולת בניין מחיר שונה. כמובן ששאיפתו של הקבלן היא להקטין את העלויות ככל הניתן, והדבר מובן, לכן בהחלט כדאי להשוות מחירים בין כמה הצעות רלוונטיות. יחד עם זאת, אם מציעים לכם עבור פינוי פסולת בניין מחירים נמוכים משמעותית מהמקובל בשוק יש לבדוק שלא מדובר בגורם בלתי מקצועי, או במילים אחרות – חאפר, ושלא לומר עבריין. מדובר בגורמים שאינם בעלי אישור של משרד הכלכלה, העלולים בהחלט להשליך את הפסולת שלכם במקומות בלתי מורשים. כתוצאה מכך אתם עלולים להסתבך בתביעות ובקנסות.

חברתנו מציעה עבור פינוי פסולת בניין מחיר אטרקטיבי ותחרותי. למידע נוסף בנושא ולקבלת הצעת מחיר הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון 072-3940819.

 


צור קשר

    כתובת : מוטי קינד 10, רחובות