פינוי אשפה חולון

איסוף ופינוי אשפה בחולון

חברת דוד נחום שינוע ותברואה בע"מ מספקת שירותי ופינוי אשפה בחולון ובערים ואזורים נוספים. מאחורינו יותר משלושים שנה של פעילות בענף המחזור והטיפול בפסולת, במהלכן צברה החברה מוניטין בתור אחת המובילות בתחומה בארץ.

אנו מפתחים ומיישמים פתרונות לשיפור ולשימור איכות הסביבה, על ידי הקטנת נפח פסולת מסוגים שונים המפונה להטמנה, בדגש על הגדלת נפחי הפסולת המפונה למחזור. שירותי פינוי ואיסוף פסולת בחולון של חברתנו מסופקים לארגונים, חברות, עסקים, קבלנים ואנשים פרטיים המשפצים את ביתם. כמו כן, שירותינו מסופקים בבת ים ובערים נוספות במרכז, באזור ירושלים, באזור השפלה ובאזור הדרום עד לאשדוד וקריית מלאכי. על לקוחות החברה נמנים בין היתר גופים מוכרים וגדולים בישראלי, כמו אביסרור ופרץ בוני הנגב, מפעל הפיס, מתקני התפלה, רשתות מזון וכן  מפעלים, חקלאים, בתי דפוס ועוד.

מגוון פתרונות לפינוי פסולת

חברתנו מחזיקה את כל הציוד הנדרש לצורך איסוף פסולת בחולון ופינוייה, לרבות צי משאיות המובילות את הפסולת לאתרים מורשים בלבד, מכולות בנפחים שונים, מכולות רמ-סע, דחסניות לקרטון ואשפה וכדומה. אנו מחזיקים באישורים הנדרשים ממשרד הכלכלה ושומרים בקפדנות על הוראות החוק, תוך מודעות גבוהה לאיכות הסביבה ולחשיבותה של מלאכתנו. ביכולתנו לספק ייעוץ מקצועי להתאמת כף אצירה עבור פסולות מסוגים שונים, כולל פסולת בניין, פסולת תעשייתית, פסולת חקלאית, פלסטיק, אריזות קרטון, ניילון, עץ וגזם ועוד, וכן פסולת ביתית, קרטון ונייר, שפכים ובוצות וחומרים אורגניים.

 

מדוע חשוב לפנות פסולת

יש מספר סיבות חשובות לקבלת שירותי איסוף פסולת בחולון ופינויה. ראשית, ישנם מספר חוקים כגון חוק האריזות אשר מחייבים בתי עסק באיסוף פסולת ופינוייה, ומפעלים יצרניים אף מחויבים במחזור הפסולת, כאשר התקנות משתנות בהתאם לסוג הפסולת. אי עמידה בחוקים ובתקנות הנאכפים על ידי הרשויות המקומיות והמשרד להגנת הסביבה, עלולה להוביל לסנקציות קשות כנגד בית העסק ובעיקר קנסות, צווי הקפאה ולעיתים אפילו תביעות פליליות. שנית, החשיבות של פינוי אשפה בחולון קשורה כמובן לאיכות הסביבה. במידה ומבצעים פינוי ומחזור פסולת באופן חוקי, נכון ומקצועי, תורמים רבות להקטנת הפגיעה באיכות האוויר, המים והקרקע, ומכאן להקטנת הפגיעה בבני אדם, בחי ובצומח, כמו גם בחזות הסביבה העירונית והכפרית בישראל. שלישית, הדגש על הגדלת נפחי הפסולת המועברת למחזור תורמת גם היא להקטנת הפגיעה בסביבה, ולהקטנת הוצאות מיותרות למשק הישראלי בתהליכי הפקת חומרי גלם.

לפרטים נוספים אודות שירותי איסוף ופינוי אשפה בחולון, וליצירת קשר עם חברה לפינוי פסולת, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון 072-3940819.


צור קשר

    כתובת : מוטי קינד 10, רחובות