פינוי פסולת

פינוי פסולת

חברת דוד נחום מרכזת עבורך מגוון רחב של שירותי פינוי פסולת תחת קורת גג אחת – הניתנים במקצועיות, בשקיפות ובהתאם ללוחות הזמנים שנקבעו מראש. בין אם בדיוק עכשיו סיימת פרויקט של שיפוץ או התחלת פרויקט בנייה, אנשי המקצוע שלנו יגיעו במהירות על מנת לפנות את הפסולת בצורה מהירה, יעילה ובהתאם להוראות החוק.

פינוי פסולת בניין

פסולת בניין מצטברת בכמויות גדולות בפרויקטים של בנייה, שיפוץ והתחדשות עירונית. מבחינתך, החדשות הטובות הן שאפשר לפנות גם את הפסולת הזו עם הציוד ועם הניסיון של דוד נחום. הנה כל הפרטים.

פינוי פסולת תעשייתית

פסולת תעשייתית מחייבת אותך וגם אותנו לסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ובטיחות. בשלב הראשון, נאפיין את היקף וסוג הפסולת ונבחר את שיטת הפינוי הנכונה. בשלב השני, נבצע את הפינוי באופן שעולה בקנה אחד עם הצרכים שלך. רוצה לשמוע עוד? אנחנו כאן בשבילך.

פינוי פסולת רטובה

פסולת רטובה מפונה על ידינו בעזרת ציוד ייעודי בלבד. בזכות הציוד והמכולות שיש לנו, גם לך יהיה קל יותר לפנות היקפים עצומים של פסולת רטובה ממפעלי ייצור, מחסנים, סדנאות עבודה או מקומות ציבוריים. בכל מקרה, נציגינו כבר מחכים לך עם תשובות לשאלות הנפוצות ועם מידע קונקרטי על השירות הזה.

פינוי פסולת יבשה

פינוי פסולת יבשה מייצג את גולת הכותרת בשירות שלנו. עם צי רכבים מגוון ועם ניסיון של שנים רבות, אנחנו יכולים לקחת אחריות על כל תהליך הפינוי. מבחינתנו, היכולת לפנות פסולת יבשה היא חלק בלתי נפרד מהתמחות בשינוע ובתברואה ואנחנו מזמינים אותך להצטרף לרשימת הלקוחות החדשים. למידע נוסף ביכולתך ללחוץ כאן כעת.

מכולות לפינוי פסולת

הקצאת מכולות לפינוי פסולת תעזור לך לעמוד בלוח הזמנים של הפרויקט. כמו כן, זהו שירות שאנו מספקים עבור אנשי מקצוע, אנשים פרטיים, קבלנים או יזמים שלא רוצים לקבל קנס מהעירייה. אם גם לך זה חשוב, נציגינו ממתינים לפנייתך כדי להגיש לך הצעת מחיר מסודרת ונשמח להסביר לך עוד על הנושא ממש כאן.

פינוי פסולת אורגנית

פסולת אורגנית צריך לפנות אל אתרי הטמנה מורשים שנמצאים תחת פיקוח ובקרה של המשרד להגנת הסביבה. יתרה על כך, את הפסולת האורגנית אנו מפנים בפריסה גיאוגרפית רחבה מאוד וללא שריפה או נזקים לסביבה. אצלנו מציבים את האינטרסים שלך בראש סדר העדיפויות ולחיצה כאן תסביר לך בדיוק במה מדובר.

פינוי פסולת חקלאית

פסולת חקלאית נוצרת בהיקפים גדולים סביב שטחים חקלאיים, שדות, מושבים, קיבוצים וערים. עם זאת, לנו יש גם את הכלים וגם את הניסיון בהתמודדות עם כל סוגי הפסולת החקלאית: החל מפגרים ועד פסולת צמחית, פרש בעלי חיים או פלסטיק. בכך אנו מפנים פסולת חקלאית בצורה חוקית ולאתרים מורשים – לפי מה שמתאים לך. למידע נוסף>>

פינוי גזם

חברתנו תעמיד לרשותך קבלן לפינוי פסולת מורשה עם ציוד מתאים ומכולות מיוחדות. כמו כן, אנו מבצעים פינוי גזם גם באמצעות הצבת מכולה, גם בעזרת שימוש בדחסניות וגם בעזרת משאית עם מנוף. רוצה לדעת מה מתאים לך? בשביל זה אנחנו כאן.

פינוי עצים

תהליך גיזום מסתיים רק אחרי שמפנים את העצים. אם חשוב לך שהפינוי יתבצע במהירות וביעילות, כדאי לך לתאם עוד היום את השירות של דוד נחום. כמו כן, נציגינו ישמחו להרכיב עבורך חבילת שירותים בהתאמה אישית על מנת לחסוך לך זמן וכסף.

פינוי בוצה

חברת קבלן פינוי פסולת מורשה כגון דוד נחום שינוע ותברואה בע”מ יכולה לפנות ולהוביל את הבוצה באמצעות מכלים מיוחדים ולאזורי קליטה מתאימים. מבחינתך, הצעד הבא צריך להיות יצירת קשר לתיאום שיחת היכרות – ללא התחייבות ועם יחס אישי מכל הלב.

נשמח לעמוד לרשותך!

שירותים נוספים
מחפשים שירותי הובלות רמס"ע, פינוי פסולת, מחזור חומר אורגני והפיכתו לקומפוסט?
השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.
אהבתם? שתפו אותנו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email