1. ראשי
  2. סוגי פינוי פסולת
  3. פינוי פסולת אורגנית

פינוי פסולת אורגנית


פסולת אורגנית, חלק משמעותי מהפסולת העירונית, כוללת את כל סוגי החומרים המתכלים ביולוגית. היא מורכבת בעיקר משאריות מזון, פסולת גינה כמו עלים וגזם דשא, ותוצרי לוואי חקלאיים. בהקשר של פינוי פסולת אורגנית, הבנת הרכב הפסולת האורגנית היא קריטית. קטגוריה זו כוללת גם נייר ועץ, אם כי לעתים קרובות מטפלים בהם בנפרד בשל פוטנציאל המיחזור שלהם. החשיבות של הפרדת וסילוק נאות של פסולת אורגנית נובעת מיכולתה להפוך למשאבים יקרי ערך, כגון קומפוסט או ביוגז, במקום לתרום למסת אתרי סילוק הפסולת ולפליטת גזי חממה.


אנחנו נשמח לעזור לכם להסדיר את פינוי הפסולת האורגנית שהעסק שלכם מייצר, בצורה הטובה והזולה ביותר.

פסולת כמו - שאריות מזון , ירקות ופירות, פסולת סוסים, מעשרות, פסולת חקלאית


פינוי פסולת אורגנית


למי זה מתאים?

כל בית עסק בכל גודל שהוא, נדרש לפנות את הפסולת שהוא מייצר ולפרוק אותה באתרים מורשים.

אם אתם עוסקים בחקלאות, שיווק ואריזה של פירות וירקות או בחוות סוסים- העסק שלך מייצר פסולת אורגנית שצריכה להתפנות באופן מסודר וידידותי לסביבה.

  • חוות סוסים
  • חקלאות
  • רשתות שיווק
  • סופר
  • אריזת פירות וירקות

כדי לעמוד בתקנות המשרד להגנת הסביבה ולשמור על העסק שלך מפני סגירה- אתם זקוקים לפינוי פסולת באופן שוטף ע”י חברה מורשה ואמינה.


אנחנו נעזור לכם לחסוך את עלויות ההטמנה ולשמור על הסביבה

90% מהפסולת שהעסק שלך מייצר ניתנת למחזור!

כשתעבדו איתנו, תוכלו לחסוך משמעותית את עלויות ההטמנה על ידי מיחזור הפסולת האורגנית באופן ידידותי לסביבה.

אנחנו מחויבים לספק לך את השירות הטוב ביותר

בין שירותי חברתנו, אנו מספקים שירות מהיר ואיכותי למגוון רחב של מרכזים לוגיסטיים, ושל מפעלי תעשייה בכל תחום עיסוקן.

אנו דואגים להציב ציוד חדיש בלבד על מנת לשמור על רמת איכות המפעל או העסק בשיאה, ומתחייבים לשירות הזמנת פינוי תוך שעתיים מרגע ההזמנה.


איך זה עובד?

אנחנו נפנה את הפסולת האורגנית שהעסק שלך מייצר באופן שוטף ונתרום אותה למיחזור ידידותי לסביבה- אתם תשלמו על ההובלה של הפסולת בלבד ותחסכו את עלויות הטמנת הפסולת.

ראשית, נציב מכולה המותאמת בגודלה לצרכים של העסק. לאחר מכן, נגיע על פי קריאה באופן שוטף לפינוי הפסולת ונוביל אותה לאחד ממקומות המחזור שלנו לפסולת האורגנית.


למה אנחנו?

חברת דוד נחום שינוע תברואה בע”מ היא החברה הותיקה בשוק בנושא פינוי ומחזור פסולת אורגנית.

אנחנו מקיימים ומבטיחים-

  1. שירות מצוין ומהיר
  2.  מחיר אטרקטיבי
  3. מחזור ופתרונות אקולוגיים

חברת דוד נחום שינוע ותברואה בע”מ מאושרת ע”י המשרד להגנת הסביבה לטיפול בפסולת, ובעלת תקני ISO רבים. כל זאת על מנת לדאוג שלקוחותיה זוכים לשירות הטוב ביותר, בהתאם לכל התקנות והחוקים הרגולטורים במדינת ישראל.


מהם היתרונות הסביבתיים של סילוק פסולת אורגנית בצורה נכונה?

לפינוי פסולת אורגנית בצורה נכונה יש יתרונות סביבתיים רבים. ראשית, פינוי פסולת מפחית באופן משמעותי את נפח הפסולת המועברת למטמנות, ובכך ממזער את ההשפעה הסביבתית הקשורה לשימוש במטמנות. הפחתה זו בפסולת המועברת למטמנות גם מקטינה את פליטת המתאן, גז חממה רב עוצמה המשתחרר במהלך פירוק חומר אורגני בסביבות דלות חמצן. יתר על כן, סילוק אחראי של פסולת אורגנית באמצעות תהליכי קומפוסטציה או המרת ביו-אנרגיה הופך פסולת למשאבים יקרי ערך, כגון קומפוסט עשיר בחומרים מזינים לחקלאות או אנרגיה מתחדשת. פרקטיקות אלו תומכות בחקלאות בת קיימא, מפחיתות את התלות בדלקים פוסיליים ותורמות לכלכלה מעגלית, ומדגישות את התפקיד הקריטי של פינוי פסולת אורגנית בשימור הסביבה.


כיצד ניתן לפנות פסולת אורגנית?

פינוי אחראי של פסולת אורגנית כולל מספר שיטות התורמות לקיימות סביבתית. קומפוסטציה היא שיטה מרכזית, שבה פסולת אורגנית מתפרקת באופן טבעי, והופכת לאדמה עשירה בחומרים מזינים שיכולה לשפר את התפוקה החקלאית. גישה נוספת היא עיכול אנאירובי, תהליך המפרק חומרים אורגניים בהיעדר חמצן, ומייצר ביוגז שניתן להשתמש בו כמקור אנרגיה מתחדשת. בנוסף, תוכניות פינוי פסולת אורגנית קהילתיות מעודדות הפרדה במקור, ומבטיחות שחומרים אורגניים נאספים בנפרד מסוגי פסולת אחרים. פרקטיקות אלו לא רק מפחיתות את התלות במטמנות, אלא גם הופכות פסולת למשאבים יקרי ערך, ומדגישות את חשיבותן של שיטות פינוי אחראיות בשימור הסביבה שלנו.


לסיכום, חשיבות פינוי הפסולת האורגנית אינה מוטלת בספק. באמצעות הבנת מהי פסולת אורגנית, זיהוי היתרונות הסביבתיים שלה ויישום שיטות פינוי אחראיות, נוכל להפחית באופן משמעותי את ההשפעות השליליות על כדור הארץ שלנו. שיטות פינוי נאותות כגון קומפוסטציה ותסיסה אנאירובית לא רק מפחיתות את העומס על מטמנות, אלא גם הופכות פסולת למשאבים יקרי ערך כמו קומפוסט וביוגז. אימוץ שיטות אלו חיוני לקיימות סביבתית ולטיפוח יחסים בריאים יותר בין האנושות לעולם הטבע. המאמץ הקולקטיבי בפינוי פסולת אורגנית מהווה צעד חיוני לקראת עתיד ירוק יותר ובר קיימא.מחפשים שירותי הובלות רמס"ע, פינוי פסולת, מחזור חומר אורגני והפיכתו לקומפוסט?

08-6669473

השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.


אהבתם? שתפו אותנו

logo בניית אתרים