פינוי פסולת בניין בפרויקט הוספת מרפסות

המסע בדרך להוספת מרפסת

מעוניינים להוסיף מרפסת לדירה שלכם? הדיירים כולם בעניין? הוספת מרפסת דורשת הסכמה של 75% מהדיירים, אבל תמיד אפשר להזמין מגשר לשכנע גם את המתנגדים. כך או כך, הוספת מרפסת מעלה גם את ערך הדירה בכ10% בממוצע, גם מוסיפה לכם איכות חיים כשאתם מממשים את הפנטזיה ויושבים לאור השמש מחוץ לדירה, נהנים ממשב הרוח עם כוס קפה ביד. הישראלים נהנים מטרנד המרפסות, ולכם יש הזדמנות להצטרף ליתרונות המרפסת. פינוי פסולת בניין בפרויקט הוספת מרפסות גם הוא חלק מהעניין שצריך לתת עליו את הדעת כי מישהו צריך לקחת אחריות גם בתהליך.

 

פסולת הבניין – חברת פינוי מתאימה

אחרי שקיבלתם הסכמה מרוב הדיירים ויצאתם לפרויקט הוספת מרפסות בבניין קיים , השטח שלכם בבניין יהפוך לשטח בנייה לתקופה מסוימת. הוא יצבור לכלוך, אבק, פסולת שצריך לפנות, אך אל דאגה, אתם לא אמורים בעצמכם להיות סבלי הניקיון והפינוי. לצורך כך קיימת חברת פינוי שתפעל עבורכם, אתם רק צריכים לשכור את שירותיה והיא כבר תדע מה לעשות עם הפסולת שהצטברה בעקבות הבנייה.

 

פינוי לאתרי פסולת על פי חוק

חשוב לציין כי פינוי פסולת בניין בפרויקט הוספת מרפסות צריך להיעשות בהתאם לתקנות, אחרת אתם חשופים לתביעות. הרי אסור לכם להניח את הפסולת היכן שתרצו. לשם כך קיימת חברת פינוי שמכירה את הכללים, יודעת לאלו אתרי פסולת והטמנה עליה לפנות את שאריות החומרים והלכלוך שהצטברו במהלך הבנייה, ועושה זאת בחיוניות רבה, ביעילות, בלי לבזבז זמן מיותר וחשוב.

 

הובלה ומחזור בשמירה על הסביבה

במהלך בניית המרפסת מצטברים חומרי פסולת רבים שדורשים פינוי על פי חוק. לחברה המתמחה בפינוי פסולת בניין יש הכלים הנחוצים והצוות המיומן כדי לפנות את הפסולת במהירות. הפסולת יכולה להכיל בטון, קרמיקה, מתכת, פלסטיק ועוד חומרים שדורשים פינוי גם למען השמירה על הסביבה וגם למען הניקיון ההכרחי אחרי סיום הבנייה. הפינוי יכלול הובלה ולבסוף מחזור חומרים הניתנים לשימוש חוזר. המפנים יודעים את מלאכתם, פועלים לפי החוקים, כך שומרים על האיזון הסביבתי ומורידים מכם את הנטל לדאוג לפינוי שאינכם יכולים לדאוג לו בעצמכם.

 

פסולת ביתית לעומת פסולת בניין

כשחושבים על פסולת מיד חושבים על הפח הביתי, אבל פסולת בניין שונה מכך בתכלית. מסיבה זאת לא יהיה ניתן לפנות בעצמכם את כל החומרים שיצטברו בבניית המרפסת. אסור בתכלית האיסור לפנות את הפסולת לשטח פתוח ככה סתם. הטבע יקר לנו וצריך לשמור עליו. רק אתרי הטמנה שנקבעו על פי החוק רשאים לקלוט את הפסולת שלכם. הפינוי ייעשה במכולות מתאימות ובכלים המתאימים לפינוי כמו מנופים. כיום קיימת אכיפה לפינוי פסולת בניין. משרד איכות הסביבה הוא אשר הנפיק אישורים חשובים שחברות הפינוי פועלות על פיהם. חשוב להישמע להוראות ולפעול נכון גם בענייני הפסולת.

צור קשר

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *