פינוי פסולת בניין

סיימת את השיפוץ? לא רוצה לקבל קנסות? מצוין, עכשיו רק נותר לך ליצור קשר עם צוות של דוד נחום על מנת לפנות אותו לאתרי הטמנה מורשים.

דוד נחום מרכזת עבורך את השירותים החשובים של פינוי כל סוגי פסולת הבניין תחת קורת גג אחת. השירות שלנו מבוצע לפי הנחיות מחמירות של הרשויות המקומיות והמשרד להגנת הסביבה, כך שמבחינתך המשמעות היא שקט נפשי וחיסכון בהוצאות. לא משנה מה היה היקף הפרויקט שרק הרגע סיימת – אנו נעמוד לרשותך בהקדם עם הציוד המתאים לפינוי מסודר ותקין של הפסולת.

למה לך לפנות את הפסולת דרכנו?

האפשרות ליצור עמנו קשר בכל רגע נתון על מנת לפנות את פסולת הבניין מתאימה מאוד לאינטרסים שלך. קודם כל, כדאי לך לדעת שהחוק בישראל אוסר על פינוי לא מסודר של פסולת הבניין. מבחינה חוקית זה גם לא משנה אם סיימת שיפוץ קטן או פרויקט ענק, כי מחובתך לפנות את הפסולת – אחרת יחכה לך קנס של אלפי שקלים.

כמו כן, כדאי לך לפנות את הפסולת דרכנו בשביל להיות בטוח שהיא תגיע ליעדה. בשלב הראשון, נוכל לפנות את הפסולת מהדירה אל המכולה שבחוץ. בשלב השני, נבצע גם את הפינוי של המכולה עצמה. כמו כן, הצעת המחיר האטרקטיבית כוללת עבורך פירוק, פינוי ואת עלות העמדת המכולה וכמובן שירותי הפינוי עצמם.

ניסיון רב בעבודה עם חברות גדולות, קבלני בנייה ושיפוצים ואנשים פרטיים

ניסיון רב בתחום מאפשר לנו להעמיד לרשותך את כל הפתרונות הרלוונטיים עבור פינוי פסולת. אנו עוסקים במגוון רחב של סוגי פינוי גם מלבד פסולת בניין, כך שקשה להפתיע אותנו. זה אומר שגם אם החלטת לשלב את פסולת הבניין בתוך פסולת אחרת בתוך המכולה, מבחינתנו אין שום בעיה.

כדאי לדעת שאנו עובדים עם חברות גדולות ועומדים בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות. המחיר שלנו אמנם משתלם, אך השירות הוא ברמה הגבוהה ביותר. מאחורינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים – ונשמח לצרף אותך למשפחה.

מומחים לפינוי פסולת בניין

פסולת בניין נמצאת תחת תחום האחריות שלך במהלך הבנייה, השיפוץ של הדירה הקיימת או בכל פרויקט אחר של סלילה. בהיבט הטכני, ההבדל הוא בין פסולת ביתית ואורגנית לבין פסולת יבשה שמגיעה מהבניין וכוללת בתוכה בטון, אספלט, עפר וסלע טבעי. אז גם אם כבר בחרת לפנות לבד את הפסולת מתוך הדירה עצמה, חשוב שיהיה גורם מקצועי שייקח אותה מהמכולה אל אתרי הטמנה חוקיים.

במילים אחרות, אנו מטפלים בכל סוגי פסולת הבניין בשביל לחסוך ממך דאגות. לנו יש את ההתמחות הנדרשת בשירותי שינוע ותברואה ולרשותנו ארגז כלים וצי מגוון של כלי רכב. במקום לחשוש ממאסר עקב פגיעה בסביבה, או לכל הפחות מקנסות כספיים, עליך רק ליצור קשר עם הנציגים שלנו על מנת להעביר את הטיפול לידיים הבטוחות של אנשי מקצוע.

לחיצה אחת – ואנחנו לרשותך

שירותי פינוי, שינוע ותברואה מעולם לא היו כה פשוטים. ברור לנו שבתהליך השיפוץ או הבנייה יש הרבה דברים שמטרידים אותך – אז נשמח לעזור. כעת רק נותר לך לפנות אלינו כעת ונתאם עבורך שירות פינוי פסולת בניין בהקדם. 

צור קשר

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]