קבלן פינוי פסולת

מחפשים שירותי הובלות רמס"ע, פינוי פסולת, מחזור חומר אורגני והפיכתו לקומפוסט?
השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

קבלן פינוי פסולת

מי הוא קבלן לפינוי פסולת מורשה?

קבלן פינוי פסולת מורשה הוא אדם שקיבל אישור ממשרד הכלכלה לפנות פסולת מסוגים שונים כמו: פסולת בניין, פסולת רטובה/יבשה, פסולת חקלאית וכד’, אל אתרי פסולת מורשים שהמדינה קבעה ע”פ החוק.

מה עושה קבלן לפינוי פסולת?

השארת פסולת במקומות שלא נועדו לכך היא אינה חוקית ולכן חובתכם היא לדאוג לפינויה. פסולת בניין לדוגמה, אשר נוצרת בזמן תהליך שיפוץ או בנייה, מחייבת פינוי לאתר מתאים. במקרה כזה תצטרכו להוציא טופס התקשרות טופס 4 עוד לפני שבכלל התחלתם לבנות או לשפץ. בעזרת חברת קבלן לפינוי פסולת כמו דוד נחום- שינוע ותברואה בע”מ, תוכלו לפנות את הפסולת בצורה יעילה, בטוחה ומהירה. הקבלן יספק לכם מכולות ושרוולים לפינוי פסולת ומשאיות לפינוי הפסולת אל אתרי ההטמנה והמחזור השונים.

מה כוללים שירותיו של קבלן לפינוי פסולת?

שירותי פירוק, פינוי והעמדת מכולה ניתנים תחת קורת גג אחת על ידי קבלן שמתמחה בפסולת בניין. את עלות השירות קובעים לפי היקף הפרויקט ובמונחים של מחיר למ”ר – לא כולל מחיר המכולה שמשתנה בהתאם לגודלה או מוצרים נלווים שעליהם משלמים בנפרד כגון שרוולים.

חשיבות פינוי הפסולת

לפינוי פסולת יש חשיבויות רבות, לא רק בתחום החוקי אלא גם בתחומים הבריאותיים והסביבתיים אשר מהווים את הסיבה לכך שיש שנחקקו חוקים ע”י המשרד להגנת הסביבה. פינוי פסולת, מכל סוג שהוא, לאתרים שלא מיודעים לה, פוגע בבעלי החיים, בחקלאות, במקורות המים ובאיכות האוויר שאנחנו נושמים- כל אלה ביחד מביאים לפגיעה ישירה בבני האדם מבחינה בריאותית ולכן חשוב לשמור על פינוי פסולת אך ורק לאתרים חוקיים שהוגדרו מראש ורק דרך קבלן לפינוי פסולת.

שירותים נוספים
מחפשים שירותי הובלות רמס"ע, פינוי פסולת, מחזור חומר אורגני והפיכתו לקומפוסט?
השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.
אהבתם? שתפו אותנו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email