שינוע חומרים

שינוע חומרים

מה התנאים הקבועים בחוק לקבלת רישיון מוביל? איזה חומרים צריך לשנע ממקום למקום? מי זקוק בדרך כלל לשירותי הובלות של חומרים שאינם מוגדרים כמסוכנים?

הובלה מקצועית ושינוע של חומרים ממקום למקום מחייבים שימוש בצי רכבים מתאים. מלבד צי הרכבים, את ההובלה ניתן על פי החוק לבצע רק על ידי אדם בעל רישיון מוביל. בין היתר, המשרד להגנת הסביבה קובע קריטריונים לקבלת רישיון מוביל ואף מפקח על האופן שבו החומרים משונעים ממקום למקום. מבחינת הלקוחות, הדבר החשוב הוא לבצע את השינוע בצורה מקצועית ובתוך זמן קצר.

מובילים אותך ליעילות גבוהה יותר

חברת דוד נחום – שינוע ותברואה בע”מ הוקמה במטרה לרכז עבורך סוגים שונים של שירותי הובלות תחת קורת גג אחת. רוצה לחסוך זמן וכסף? נשמח לתת לך הצעת מחיר מסודרת!

החשיבות של רישיון מוביל

לא כל מוביל עם משאית יכול לשנע חומרים ממקום למקום. על מנת לבצע שינוע חומרים, צריך קודם כל להתאים את סוג המשאית לסוג החומר. הובלה של בלילים, תערובת וחומרים ביולוגיים למשל מתבצעת בצורה אחרת בהשוואה לפינוי אשפה או פסולת בניין.

כמו כן, רישיון מוביל שניתן על ידי המשרד להגנת הסביבה והגופים המוסמכים לכך מבטיח רמת מקצועיות גבוהה. בשביל לקבל את הרישיון הזה, המוביל צריך לענות על דרישות משרד התחבורה ולשלוט בנושאים כמו שינוע נוזלים, אחסון חומרים, טוקסיקולוגיה (רעלים) ועוד.

קהל היעד של שירותי שינוע חומרים

הצורך בהובלת חומרים מתגבר בשנים האחרונות בגלל דרישות חדשות של קהל יעד מגוון. אם בעבר רק מפעלים תעשייתיים או חקלאים היו משתמשים בשירות הזה, הרי שכיום מדובר על חלק בלתי נפרד מהתחזוקה של בתי מלון וחברות מסחריות. כמו כן, עיריות וגם אנשים פרטיים צריכים שירות מקצועי כדי לשנע חומרים על פי החוק ובמינימום סיכון לסביבה.

לחומרים שלך יש בית חדש

נציגי דוד נחום – שינוע ותברואה בע”מ ישמחו לתאר בפניך את הדרך הנכונה שבה צריך לשנע חומרים ממקום למקום. אם חיכית לגורם מקצועי שיבצע עבורך שינוע חומרים, כל שנותר לך הוא להשאיר פרטים באתר.

 

שירותים נוספים
מחפשים שירותי הובלות רמס"ע, פינוי פסולת, מחזור חומר אורגני והפיכתו לקומפוסט?
השאירו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.
אהבתם? שתפו אותנו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email