שירותי פינוי פסולת

חשיבות שירותי של חברה לפינוי פסולת

במהלך העבודה השוטפת של מגוון ענפי המשק, החל בתעשיות ועד לבנייה, נוצרת פסולת שאותה יש לאסוף לנקודות ייעודיות ולשנע לאתרים מורשים. במרבית המקרים פינוי הפסולת מצריך צי רכבים וציוד הולם שאינו נמצא בקביעות ברשות הגוף המבצע. את הפתרון לסוגיה זו מעניקה חברה לפינוי פסולת המציעה מספר שירותים עיקריים.

חברת דוד נחום שינוע ותברואה בע"מ פועלת מזה שלושה עשורים בתחום המחזור והטיפול בפסולת, ונמנית על המובילות בתחומה בישראל. חברתנו מפתחת ומיישמת פתרונות לשימור ושיפור איכות הסביבה באמצעות הקטנה של נפח הפסולת שאותה מפנים להטמנה, ולעומת זאת הגדלת הנפחים המפונים למחזור. בין היתר, אנו מספקים שירותי פינוי פסולת לעסקים, חברות וארגונים באזור המרכז כגון בת ים וחולון, אזור ירושלים כגון בית שמש, אזור השפלה כגון רחובות ונס ציונה, והדרום על לקריית מלאכי ואשדוד. על לקוחותינו נמנים גם גופים גדולים ומוכרים כגון מפעל הפיס, מקורות, אביסרור ופרץ בוני הנגב, וזאת לצד חקלאים, בתי דפוס, מפעלים, מתקני התפלה, רשתות מזון ועוד.

ללקוחות אלו ונוספים אנו מספקים ייעוץ והתאמה של כף אצירה לפינוי סוגים שונים של פסולת, לרבות פסולת חקלאית, תעשייתית, פסולת בניין, אריזות קרטון, פלסטיק, עץ, ניילון ועוד, וכן חומרים אורגניים, בוצות ושפכים, נייר וקרטון ופסולת ביתית. למען מטרה זו אנו מחזיקים צי משאיות ייעודיות להובלה של פסולת אל אתרים מורשים על ידי המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.

 

חשיבותו של פינוי פסולת

ראשית, יש להדגיש כי לא כל גורם מורשה להציע שירותי פינוי פסולת. למעשה חברה לפינוי פסולת היא כזו שיש לה אישור ייעודי ממשרד הכלכלה, והיא מפנה את הפסולת לאתרים מורשים על פי חוק. החשיבות של שירות זה ניכרת הן בפן החוקי והן בפן הסביבתי. מבחינת החוק, חל איסור על השארת פסולת במקום שאינו מיועד לכך, והדבר עלול לגרור קנסות, הפסקת פעילות ואף סיבוך בפלילים. מבחינה סביבתית, אצירה נכונה ומוגנת של הפסולת ופינוייה לאתרים מורשים, מקטין במידה משמעותית את סכנת הזיהום של מקורות מים, קרקע ואוויר, ומקטין משמעותית את הסיכון לפגיעה בבני אדם, בחי ובצומח. כמו כן, הדגש על העברת נפחים גדולים של הפסולת למחזור, תורם אף הוא לאיכות הסביבה עקב הקטנת ההטמנה והקטנת נזקים בייצור. ולבסוף, השירות נותן כמובן פתרון יעיל, מקצועי, מהיר ונכון לסוגיית הפסולת שעימה מתמודד הלקוח.

לפרטים נוספים אודות שירותי פינוי פסולת, וליצירת קשר עם חברה לפינוי פסולת, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון 072-3940819.


צור קשר

    כתובת : מוטי קינד 10, רחובות